Salona ķīmiskā tīrīšana. 

Kāpēc Tornador? Vēlaties veiksmīgāk un ātrāk pārdot auto? Par saprātīgu cenu atgūt sava auto salonu jaunā izskatā, bez īpaša mitruma daudzuma auto salonā, kas varētu nelabvēlīgi ietekmēt elektrosistēmu un ar to saistītos mezglus? Justies patīkami iekāpjot savā esošajā vai tikko iegādātajā auto? Tornador būs vislabākais risinājums kā tikt vaļā no smiltīm, no tauku, eļļas, kafijas un citu veidu netīrumiem. Tiek tīrīts; Griesti, durvju paneļi, sēdekļi, grīda, durvju ailes, drošības jostas, instrumentu panelis, bagāžas nodalījums, stikli. Pēc klientu vēlmēm ar Tornador ierīci tīram arī mīkstās mēbeles.


Ādas salona un iekšējo detaļu apstrāde ar inovatīvu keramikas pārklājumu. 

Kāpēc keramikas pārklājums? Tas ir jaunākais ādas un vinila aizsargpārklājums auto industrijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un labākās sastāv vielas šis pārklājums sniedz “labāks kā jauns” efektu. Finiša rezultāts paliek bez papildus spīduma. Pārklājums tika izstrādāts lai sniegtu, uz tausti patīkamu, mīkstu virsmu ar augstu aizsardzību un noturību. Tas neļauj netīrumiem pielipt virsmai, padara to noturīgu pret UV stariem (āda nedzeltē). Tas garantē salona nenolietošanos un notur auto vērtību, tāpat kā keramikas pārklājums virsbūvei, tas aizsargā un saglabā auto salonu un tā nolietošanās ir samazināta līdz minimumam. Ādas kopšana paliek vienkārša pat džinsu atstāto krāsojumu var notīrīt ar mitru dvieli. Noturība 1-1.5 gadi, noturība pret krāsošanos, hidrofobisks efekts ( atgrūž arī eļļu ), noturīgs pret traipiem, ķīmiski noturīgs, UV aizsardzība, viegli tīrāms, saglabā krāsu un kavē izbalēšanu. Der ādai, vinilam, sintētiskai ādai, interjera plastikai un kokam.


Salona smaržas koncentrāts.

Kāpēc salona smaržas koncentrāts? Tas ir koncentrētā formā un ir ilgi noturīgs, nav vajadzīgas visas līdz šim lietotās smaržas kas īpaši neizdaiļo auto salonu un bieži vien ir problēmas ar to novietošanu, lai tās netraucētu un nebojātu vizuālo skatu. It īpaši pēc ādas salona tīrīšanas, tai skaitā apstrādes ar keramikas pārklājumu, pievienojot jaunas ādas aromātu tiek panākta lieliska kombinācija.


Salona smaku, baktēriju, A/C sēnīšu dezinfekcija ar gaisa Ozonātoru.

Kāpēc ozonātors? Ozonējot gaisu telpā vai automašīnā, ozons veidojas gaisam izejot caur elektrisku izlādi, kas tiek ģenerēta speciālā iekārtā – ozonatorā. Gaisa straume to izplata telpā un pateicoties gaisa cirkulācijai, nav tādas vietas, kur ozons nepiekļūtu. Atomārais skābeklis, sabrūkot ozonam, pilnībā iznīcina visas baktērijas, vīrusus (īpaši noderīgi gripas laikā) un pelējumus kā gaisā (kondicioniera sēnītes) tā uz visām virsmām telpā un arī uz visām produktu virsmām. Atomārais skābeklis neitralizē visas smakas (produktu smakas, smakas, kas rodas sabrūkot olbaltumvielām, mājdzīvnieku smakas, degšanas produktu smakas, cigarešu dūmi, naftas produktu smakas u.c.).