PPF Bruņu plēve 

Jaunākais un efektīvkais veids kā pasargāt auto potiku no ķīmiskiem reaģentiem un akmens radītiem bojājumiem ir aplīmēsana ar PPF bruņu plēvi. Piemērota gan jauniem, gan pulētiem auto lukturiem.

Ieguvumi; 

Saglabās nevaionojamu lukturu stāvokli 6 + gadi un ilgāk;

Plēvei uzsilstot tā pašatjaunojas;

Aizsargās optiku no akmens radītiem bojājumiem, ķīmiskiem reaģentiem, sāls, saules, kas bojās optiku.


Lukturu pulēšana.

Kāpēc lukturu pulēšana? Kad lukturi ir miglaini un caurredzamība zūd, ir ne tikai vizuāli nepievilcīgi, bet arī nopietni iespaido ceļa izgaismošanas efektivitāti un rādiusu. Pēc pulēšanas šie rādītāji būs daudz labāki un braukšana diennakts tumšajā laikā daudz patīkamāka, kā arī vizuāli auto izskatīsies daudz labāk. Salīdzinājumā ar lukturu restaurāciju, rezultāts būs daudz īsāku periodu un nav salīdzināms ar RestorFX rezultātu. 

Keramikas pārklājums.

Kāpēc keramikas pārklājums? Tas ir labākais aizsardzības risinājums auto detailinga jomā, tam ir 2-3 reizes lielāks cietības koeficients, kas pasargās auto optiku no nelabvēlīgajiem laika un ceļa apstākļiem, saglabājot noturīgu rezultātu un lukturu vizuālo izskatu ilgu laiku. Papildus lukturi iegūst hidrofoba efektu kas atgrūž ūdeni un netīrumus. Lielisks papildinājums pulētiem,restaurētiem vai jauniem lukturiem.