RestorFX lukturu atjaunošanas tehnoloģija

Kāpēc RestorFX lukturu atjaunošanas tehnoloģija? Atšķirībā no lukturu pulēšanas, lukturu atjaunošanā ar RestorFX tehnoloģiju vecā lakas kārta tiek noņemta likvidējot praktiski visus bojājumus, izņemot plaisas vai luktura iekšējās puses defektus, pēc tiek uzklāts pilnīgi jauns lakas slānis līdz aptuveni 9 mikronu biezumam. (Tas ir pat izturīgāks par rūpnīcas pārklājumu) RestorFX likvidē visus skrāpējumus, kas radušies lukturu pulēšanas rezultātā, matējumu, kas radies no bituma un sāls, kā arī dzeltenumu, kas radies auto vecuma dēļ. Pēc RestorFX tehnoloģijas pielietošanas tiks atgūts lukturu caurspīdīgums un spīdums, lukturu gaismas intervāls palielināsies, kas uzlabos ceļa izgaismošanas efektivitāti un rādiusu. RestorFX apstrāde ir ļoti noturīga. Pakalpojuma sniedzējs dod arī 3 gadu garantiju. ( Tanī pat laikā parastas lukturu pulēšanas efekts saglabājas daudz īsāku laika periodu, kas bieži vien ir tikai daži mēneši. ) Lukturu apstrādes laikā lukturi netiek demontēti, tie tiek apstrādāti ar RestorFX Headlight ķīmijas palīdzību.

Lukturu pulēšana.

Kāpēc lukturu pulēšana? Kad lukturi ir miglaini un caurredzamība zūd, ir ne tikai vizuāli nepievilcīgi, bet arī nopietni iespaido ceļa izgaismošanas efektivitāti un rādiusu. Pēc pulēšanas šie rādītāji būs daudz labāki un braukšana diennakts tumšajā laikā daudz patīkamāka, kā arī vizuāli auto izskatīsies daudz labāk. Salīdzinājumā ar lukturu restaurāciju, rezultāts būs daudz īsāku periodu un nav salīdzināms ar RestorFX rezultātu. 

Keramikas pārklājums.

Kāpēc keramikas pārklājums? Tas ir labākais aizsardzības risinājums auto detailinga jomā, tam ir 2-3 reizes lielāks cietības koeficients, kas pasargās auto optiku no nelabvēlīgajiem laika un ceļa apstākļiem, saglabājot noturīgu rezultātu un lukturu vizuālo izskatu ilgu laiku. Papildus lukturi iegūst hidrofoba efektu kas atgrūž ūdeni un netīrumus. Lielisks papildinājums pulētiem,restaurētiem vai jauniem lukturiem.