Daudzi no mums ir lietojuši saviem transporta līdzekļiem vienkāršu auto pulēšanu, un tad pārklājot to ar keramikas pārklājumu atšķirību var redzēt uzreiz, tas jau faktiski ir nākamais evolūcijas pakāpiens virsbūves aizsardzības jomā, rezultāti ir pārsteidzoši un virsbūves aizsardzība palielinās par 35-50%, atkarībā no slāņu skaita. Pats interesantākais ir, ka keramikas pārklājumi ir mūžīgi, viņi molekulārā līmenī dziļi iekļūst krāsas struktūrā no kurienes tos ārā var dabūt vienīgi ar abrazīvo pastu palīdzību noņemot lakas virsējo kārtu kopā ar keramikas pārklājuma kārtu. Starp visiem keramikas pārklājumu veidiem cQuartz Professional parāda vienus no labākajiem rādītājiem, tādēļ, ka tas ir pēdējās paaudzes produkts. Nepārspējams spīduma efekts – no automašīnas kas apstrādāta ar keramikas pārklājumu praktiski nav iespējams atraut skatienu, ideāla glancēta virsma un spīdums, iespējams pat labāks nekā izstāžu stendos izstādītajiem transporta līdzekļiem, un tas viss papildus optiskā slāņa dēļ, kuram līdzīgu nav, plus anti-graffiti efekts kas notušēs nejauši nokļuvušas citas krāsas daļiņas. Maksimāla aizsardzība - Keramikas pārklājums ir daudz efektīvāks par šķidro stiklu. Virsbūve iegūst maksimālu aizsardzību pret sāli, sīkajiem akmentiņiem, asfaltbetona daļiņām un citiem nepatīkamiem apkārtējās vides faktoriem, tai skaitā putnu izkārnījumiem. Jūs varēsiet maksimāli samazināt iespējamās skrambas automašīnas priekšējām detaļām, īpaši izturīgs pret temperatūru. Pateicoties ultravioletajai aizsardzībai laka neizdegs-neizbalēs tiešas saules ietekmē un saglabās sākotnējo krāsas košumu. Maksimālu aizsardzību kas nodrošinās nevainojamu krāsas košumu un visas īpašības tas saglabās 1.5 gadus pēc kuriem būtu ieteicams veikt profilaksi, neskatoties uz to, ļoti laba aizsardzība saglabāsies ilgu laiku un kā jau minēts, tas tur paliks līdz netiks noņemts ar abrazīvo pastu. Aizsardzības efekts kas saglabāsies vairākus gadus padara virsbūves krāsu 3-4 iedaļas (3-4h) cietāku. Pats slānis ir izturīgāks par rūpnīcas laokujma slāni, tā cietība ir līdz 9H.  Keramikas slānis veido plēves veida slāni kas neļauj netīrumiem uz to aizķerties un tur palikt, līdz ar to netīrumi viegli noskalojas vienlaicīgi iegūstot maksimālu ūdens atgrūšanas efektu. Šīs īpašības saglabājas 1-3 gadus, jeb 80-130 auto mazgāšanas reizes, un automazgātuvē būs jāiegriežas daudz retāk.

Kāpēc keramikas pārklājums? Esat iegādājies pilnīgi jaunu vai lietotu transporta līdzekli? Vai arī vēlaties saglabāt esošo, auto, motociklu, motorlaivu, motorolleru ar ideālu un labu lakkrāsu? Protams vēlaties, lai tas vienmēr izskatītos kā pirmajā dienā , kad to iegādājāties! Vēlaties pasargāt sava trasnporta līdzekļa lakkrāsu no apkārtējās vides iedarbības, it īpaši akmeņiem, smiltīm, automātisko automazgātuvju radītajiem bojājumiem, ziemas periodā kaisītās sāls un ķīmiskajiem elementiem? Keramikas pārklājumama ir jābūt uzklātam uz Jūsu transporta līdzekļa, kas vienmēr liks tam izskatīties kā jaunam! Keramikas pārklājums molekulārā līmenī iekļūst lakas kārtā veidojot īpaši cietu un izturīgu aizsardzības slāni, tas arī mazāk uzkarsīs tiešos saules staros.  Tas ir labākais aizsardzības risinājums auto detailinga jomā, tam ir 2-3 reizes lielāks cietības koeficients, kas pasargās auto virsbūvi no nelabvēlīgajiem laika un ceļa apstākļiem. 

Virsbūves, stiklu un disku apstrāde ar NANO sīlantiem.

Īpaši aktuāli ir apstrādāt auto pirms ziemas sezonas, kad auto virsbūve, optika, stikli un plastikāta detaļas tiek pakļautas īpaši nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Tie veido īpaši noturīgu hidrofoba (ūdens un netīrumu atgrūšana) efektu, kas atgrūž netīrumus un ūdeni neļaujot tiem pieķerties pie virsmas. Papildus tas dod aizsardzību pret sāli un dažādiem ķīmiskiem elementiem, kas tiek kaisīti uz ceļa ziemas periodā. Līdz ar to ietaupīsiet arī uz auto mazgāšanu, jo tā būs nepieciešama daudz retāk un pati mazgāšana būs daudz vieglāka. Pareizi uzturot slāni, tas saglabā savas īpašības 4-6 mēneši.


Dziļā un visa veida sarežģītības auto virsbūves pulēšana. 

Pulēšana notiek ar NANO pastām kas nemaskē hologrammas, lai nav nepatīkami pārsteigumi pēc pāris auto mazgāšanas reizēm. Darbi tiek veikti ar augstākās kvalitātes instrumentiem kas praktiski pilnībā izslēdz lakas piededzināšanu un garantē vislabāko rezultātu.


Dažādas sarežģītības auto mazgāšana ar rokām.

Auto mazgāšana var būt no parastas noskalošanas līdz kārtīgai mazgāšanai, kad no auto tiek noņemts bitums, metāla daļiņas un cietā ūdens pēdas. Papildus var tikt uzklāti dažādi aizsarg konservanti kas papildus pasargās auto virsbūvi it īpaši ziemas periodā.
Piesakaties jau tagad: +371 28935482! Un mūsu speciālisti piedāvās Jums vislabāko risinājumu! 

 .