Piekares pretrūsas apstrāde ar "Krown" Liepājā.

Apstrādājot auto piekari - auto apakšu ar "Krown" tiek iekonservēta esošā rūsa un vienlaicīgi tiek novērsta iespēja rasties jaunai. Uz epoksīta bāzes veidots pārklājums tiek uzklāts uz nomazgātas piekares ( auto grīda, sviras, bukses, troses, putekļu sargi, bremžu suporti, bremžu aizsargdiski, bremžu metāla caurules, bremžu gumijas šļaukas, bākas stiprinājumi, bāka, dzinēja apakša, auto apakšas elektromasistēmas mezgli, arkas, amortizatoru aizsragi ) kas dod aizsardzību pret ceļu sāli un visa ko ziema nes sev līdz, tas ieeļļos troses, atsperojumu un paildzinās visu iepriekšminēto detaļu un mezglu kalpošanas laiku. Arī elektrosistēmas mezgli, kas apstrādāti iegūst papildus aizsardzību pret mitrumu. Parklājuma noturība ir efektīva 12-14 mēnešus. 

Darba process;

1. Auto apakšas mazgāšana ar augstspiedienu un mazgāšanas līdzekli;

2. Auto apakšas papildus detalizēta mezglu tīrīšana-mazgāšana ar Tornador ierīci;

3. Noņemamo plastmas aizsargu demontāža piekļuvei nosegtajās zonās;

4. Pārklājuma uzklāšana ar speciāliem Krown instrumentiem;

5. Plastmasas aizsargu montāža;

6. Auto mazgāšana.

7. Jūsu auto apakša ir pasargāta un varat droši doties ceļā zinot, ka esat maksimāli parūpējies par savas investīcijas saglabašanu un remonta izdevumu samazināšanu ilgtermiņā.

Darba ilgums 3-4 h.

Mēs zinam kā pienācigi parūpeties par auto virsbūvi, salonu un tas pats attiecas arī uz auto piekares apstrādi ko veicam rūpīgi un atbilstoši oficiālā Krown izplatītāja rekomendācijām un pat vairāk, garanatējam izpildīto darbu kvalitāti. 


Pieteikumiem un informācijai: 28935482


 .